Strona 24pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w 24pogoda:

Pogoda na Święta Wielkanocne 2017?


Dodano: 12-01-2017 12:44
Dodał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rodzynek)
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Popularność: 986
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Anek
Niedostępny Ostatnio: 04-04-2017 16:13
Użytkownik: Anek
UżytkownikAnek
Imię i Nazwisko:Anna Kozińska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 33

Jaka czeka nas pogoda na Święta Wielkanocne 2017?

Święta Wielkanocne zbliżają się, mamy coraz mniej czasu aby się do nich przygotować. Jednym z elementów planowania świąt będzie na pewno wcześniejsze sprawdzenie zapowiadanej pogody. Prognozy pogody na ten czas są już opublikowane, ale warto do nich wrócić i sprawdzić aurę, która do Polski zagości 16 i 17 kwietnia. Mamy wtedy wolne od pracy i spędzamy czas w gronie najbliższych, dlatego z prognozami trzeba się zapoznać!

Weźmy pod uwagę dane zapowiadane dla stolicy, ponieważ reprezentuje ona centralną część naszego kraju i mówi nam wiele o pogodzie, chociaż mogą występować niewielkie wahania w zakresie temperatury. Nasz kraj dzieli w końcu około 800 kilometrów odległości, a nawet więcej od skrajnych punktów granicznych. Warszawa będzie reprezentowała najbardziej miarodajne dane pogodowe.

Święta Wielkanocne to niedziela i wielkanocny poniedziałek. 16 kwietnia możemy się spodziewać około 14 stopni ciepła, do tego pojawi się nieco słońca i aura zrobi się przyjemna. Dodatkowo nie popsują nam odczuwalnej pogody opady, ponieważ te nie są zapowiadane. Akurat ten dzień będzie idealny na spacery i spotkania w gronie rodzinnym, dobrze będzie się również podróżowało, a czasem mamy do pokonania przecież setki kilometrów. Wieczorem i w nocy według prognoz w kraju ma być około 5 stopni powyżej zera.

Chyba również 17 kwietnia pogoda będzie zadowalająca i nie powinniśmy narzekać. W dzień synoptycy prognozują temperaturę powietrza, która ma wynosić 16 stopni na plusie – będzie jeszcze cieplej niż podczas niedzieli. Również tego dnia pojawi się na niebie wiele słońca, nie są też zapowiadane opady deszczu, a więc wszystko pod względem aury ułoży się po naszej myśli. Wieczorem i podczas nocy przygotujmy się na obniżenie temperatury powietrza do około 5 stopni powyżej zera. Na szczęście podczas Wielkanocy spotka nasz pogodna i wiosenna aura, na którą nie będziemy narzekali. Wierzymy też w to, że powyższe prognozy odzwierciedlają faktyczną aurę, w końcu tworzyli je meteorolodzy.

Pogoda na kwiecien 2017

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na kwiecień 2017: Pewnie większość osób nie może się doczekać, kiedy w końcu usłyszy, że rzeczywiście nadejdzie upragniona wiosna ...
Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017:Majówka jest już przez Polaków uznana za początek sezonu grillowego. Czasami nawet nie potrzebujemy super aury do tego...
Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017

Czerwiec 2017: Początki czerwca niekoniecznie mogą okazać się dla nas najlepsze. Jak wiemy, sam maj nie będzie zbyt wiosennym miesiącem.
Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017

Lato 2017: Sprawdźmy co o pogodzie na lato 2017 mówią prognozy długoterminowe....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:

24pogoda na Facebook'u