Strona 24pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w 24pogoda:

Pogoda na koniec kwietnia 2017?


Dodano: 12-01-2017 12:51
Dodał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rodzynek)
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Popularność: 340
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Czeka na akceptację


Użytkownik: Anek
Niedostępny Ostatnio: 04-04-2017 16:13
Użytkownik: Anek
UżytkownikAnek
Imię i Nazwisko:Anna Kozińska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 33

Pogoda zapowiadana na koniec kwietnia

Kwiecień to miesiąc kojarzący nam się z kwitnącymi kwiatami zwiastującymi nadejście wiosennej aury. Stąd bierze się sama nazwa tego miesiąca. Na pewno trzeba sprawdzać prognozy, ponieważ mimo rozpoczęcia się wiosny aura może być kapryśna. Pod koniec kwietnia czyli po 20 dniu miesiąca będzie już jednak bardzo ciepło i przyjemnie i na pewno warto poczynić jakieś wstępne plany na ten okres.

Sprawdzimy prognozy zapowiadane dla centralnej części kraju – trzeba pamiętać, że temperatury mogą ulegać lekkiemu wahaniu, co zależy już od regionu. W końcu Polska nie jest małym krajem i zmiany pogody są u nas bardzo częste. Zobaczmy więc najnowsze prognozy na samą końcówkę kwietnia 2017.

W omawianym okresie spodziewajmy się temperatury powietrza wynoszącej od 16 do nawet 20 stopni Celsjusza w dzień. Będzie już bardzo ciepło, jak na wspomniany czas przystało, w końcu będzie wtedy coraz bliżej do lata. Dni mają być na ogół słoneczne i nie ma się co obawiać również zachmurzenia, będzie ono występowało w niewielkiej ilości i nie wypłynie negatywnie na pogodę. Warto wspomnieć, że tylko w dniu 20 kwietnia można będzie się spodziewać opadów deszczu i to raczej przelotnych. Pogoda nie ulegnie wiec pogorszeniu, będzie można cieszyć się z pięknej i słonecznej pogody właściwie przez całą końcówkę miesiąca.

Prognozy są opracowywane przez doświadczonych synoptyków i na tej podstawie można im w pełni zaufać. Najlepiej byłoby poczynić na ich podstawie jakieś plany – w końcu warto wykorzystać tak ładną pogodę w kraju. Może jakaś forma aktywności czy nawet wyjazd? Jest jeszcze czas na ewentualne skorzystanie z praw do urlopu, do czego szczerze zachęcam. Polskie kurorty nie są jeszcze zatłoczone, można więc odpoczywać w nich w ciszy i spokoju, a do tego w nieco korzystniejszych cenach. Dzięki temu naładujesz baterie aż do lata i zyskasz energię na powrót do pracy. Szczerze polecam każdemu takie rozwiązanie.

Pogoda na kwiecien 2017

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na kwiecień 2017: Pewnie większość osób nie może się doczekać, kiedy w końcu usłyszy, że rzeczywiście nadejdzie upragniona wiosna ...
Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017:Majówka jest już przez Polaków uznana za początek sezonu grillowego. Czasami nawet nie potrzebujemy super aury do tego...
Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017

Czerwiec 2017: Początki czerwca niekoniecznie mogą okazać się dla nas najlepsze. Jak wiemy, sam maj nie będzie zbyt wiosennym miesiącem.
Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017

Lato 2017: Sprawdźmy co o pogodzie na lato 2017 mówią prognozy długoterminowe....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:

24pogoda na Facebook'u