Strona 24pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w 24pogoda:

Pogoda na koniec marca 2017?


Dodano: 12-01-2017 12:40
Dodał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rodzynek)
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Popularność: 439
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Anek
Niedostępny Ostatnio: 04-04-2017 16:13
Użytkownik: Anek
UżytkownikAnek
Imię i Nazwisko:Anna Kozińska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 33

Pogoda na koniec marca 2017 roku

Marzec już całkiem niedługo, dlatego trzeba zapoznać prognozy na cały jego okres. W poniższej prognozie skupimy się na samej końcówce miesiąca, ponieważ resztę tego okresu już omawialiśmy w innych prognozach, dostępnych na tej stronie. Wystarczy, że sięgniesz do nich w wolnym czasie, a zaplanujesz swój wolny czas w okresie marca.

Jeśli mowa o samym końcu marca to mamy na myśli jego ostatnie dni. Możemy spodziewać się coraz ładniejszej aury po 20 dniu miesiąca, w końcu będzie to początek kalendarzowej i astronomicznej wiosny. Temperatury powietrza ulegną podwyższeniu, będzie na pewno mniej nocnych przymrozków i w powietrzu poczujemy zbliżającą się do ans wiosnę. Synoptycy już wiedzą, czego możemy spodziewać się po końcówce miesiąca.

Po 20 marca spodziewajmy się temperatury powietrza wynoszącej od 7 do 11 stopni Celsjusza. Ewidentnie wraz z dalszymi dniami maca będzie się robiło coraz przyjemniej. Pojawi się sporo słońca, które ociepli nam atmosferę, odczuwalnie może nam się wydawać że jest jeszcze cieplej niż zapowiadają to synoptycy. Właściwie jedynym pochmurnym dniem ma być 31 marca i tylko wtedy trzeba przygotować się na możliwe wystąpienie przelotnych opadów deszczu na ternie całego kraju. Na inne dni śmiało możemy sobie coś zaplanować, pogoda będzie temu w pełni sprzyjała. Jeśli chodzi o przymrozki, te pojawią się jeszcze podczas nocy, kiedy temperatura może spadać maksymalnie do -1 stopnia Celsjusza, ale to będzie również zależało od regionu.

Podane powyższe prognozy dotyczą centrum kraju, czyli najbardziej reprezentatywnej części Polski, jeśli chodzi o ogólną pogodę. Dokładniejsze prognozy otrzymamy dla konkretnych regionów i również warto do nich sięgać, jeśli interesują Cię bardziej szczegółowe dane. Dostępne są one na naszej sprawdzonej stronie pogodowej, nie musisz więc szukać ich daleko – jeśli natomiast jakiejkolwiek prognozy tu brakuje to zawsze możesz zapytać synoptyka o prognozowaną na konkretną datę aurę – odpowiedź otrzymasz w przeciągu zaledwie kilku dni roboczych.

Pogoda na kwiecien 2017

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na kwiecień 2017: Pewnie większość osób nie może się doczekać, kiedy w końcu usłyszy, że rzeczywiście nadejdzie upragniona wiosna ...
Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017:Majówka jest już przez Polaków uznana za początek sezonu grillowego. Czasami nawet nie potrzebujemy super aury do tego...
Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017

Czerwiec 2017: Początki czerwca niekoniecznie mogą okazać się dla nas najlepsze. Jak wiemy, sam maj nie będzie zbyt wiosennym miesiącem.
Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017

Lato 2017: Sprawdźmy co o pogodzie na lato 2017 mówią prognozy długoterminowe....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:

24pogoda na Facebook'u