Strona 24pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w 24pogoda:

Pogoda na marzec 2017 w Polsce?


Dodano: 12-01-2017 12:36
Dodał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rodzynek)
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Popularność: 459
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Pogoda zapowiadana na marzec 2017 roku

  • Marzec nadejdzie dopiero za kilka miesięcy. Do tego czasu będziemy mogli się jeszcze przygotować odnośnie pogody, jaką ma ze sobą przynosić. Warto byłoby jednak spojrzeć na prognozy pogody, które już teraz pojawiają się w sieci, ale wiadomo że są to dane długoterminowe, więc nie mają jeszcze 100% sprawdzalności. Mimo tego dadzą nam ogólny zarys aury, jaka ma panować w marcu 2017 roku w całej Polsce.

  • Sam początek miesiąca w naszym kraju okaże się bardzo przyjemny, ponieważ przyniesie okres roztopów i wzrostu temperatury powietrza względem aury z okresu lutego. Temperatura powietrza w tym czasie ma sięgać od 4 do 6 stopni Celsjusza, co chyba nie będzie się prezentowało najgorzej, szczególnie że słońca i naprawdę wielu przyjemnych dni w tym okresie nam nie zabraknie. Na szczęście początek marca 2017 nie przyniesie nam opadów deszczu, a na śnieg będzie już za ciepło. Wieczorami i nocami temperatura ma spadać i będzie wynosiła od -2 do -3 stopni Celsjusza.

  • Połowa miesiąca będzie związana ze wzrostem temperatury powietrza, co jest logiczne z racji pory roku, jaka niedługo później nadejdzie. W omawianym okresie na termometrach będzie się pojawiało od 7 do nawet 9 stopni ciepła. Na taką pogodę chyba nie będziemy już narzekali, ponieważ zrobi się naprawdę przyjemnie, szczególnie ze większość dni tego okresu ma być słoneczna i zachmurzenie będzie nieznaczne. Niewielkie opady deszczu w tym okresie mogą się pojawiać wyłącznie 19 marca. Wieczorami i nocami będzie jeszcze chłodno, temperatura ma wynosić od 0 do -2 stopni Celsjusza.

  • Sama końcówka miesiąca przyniesie aurę adekwatną do nadchodzącej wtedy wiosny i w końcu temperatura powietrza przekroczy 10 stopni na plusie. W dzień temperatura powietrza ma wynosić od 8 do nawet 13 stopni Celsjusza. Na pewno będzie można schować głęboko do szaf zimowe buty i kurtki. W tym okresie coraz więcej dni będzie w pełni pogodnych, natomiast zachmurzenie nieba ma się pojawiać jeszcze 21 i 31 marca. W ostatnim dniu tego miesiąca może pojawiać się również przelotny deszcz, mimo tego aura ma być bardzo przyjemna. Wieczorami i nocami będzie już coraz cieplej, zakończenie marca przyniesie temperaturę powietrza wynoszącą od -1 do 2 stopni Celsjusza.

Pogoda na kwiecien 2017

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na kwiecień 2017: Pewnie większość osób nie może się doczekać, kiedy w końcu usłyszy, że rzeczywiście nadejdzie upragniona wiosna ...
Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017:Majówka jest już przez Polaków uznana za początek sezonu grillowego. Czasami nawet nie potrzebujemy super aury do tego...
Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017

Czerwiec 2017: Początki czerwca niekoniecznie mogą okazać się dla nas najlepsze. Jak wiemy, sam maj nie będzie zbyt wiosennym miesiącem.
Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017

Lato 2017: Sprawdźmy co o pogodzie na lato 2017 mówią prognozy długoterminowe....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:

24pogoda na Facebook'u