Strona 24pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w 24pogoda:

Pogoda na połowę kwietnia 2017?


Dodano: 12-01-2017 12:49
Dodał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rodzynek)
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Popularność: 756
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Czeka na akceptację


Użytkownik: Anek
Niedostępny Ostatnio: 04-04-2017 16:13
Użytkownik: Anek
UżytkownikAnek
Imię i Nazwisko:Anna Kozińska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 33

Pogoda zapowiadana na połowę kwietnia 2017

Połowa kwietnia już całkiem niedługo. W tym okresie aura robi się coraz przyjemniejsza w całym kraju, wszędzie widać rozpoczynającą się wiosnę. Mimo wszystko pamiętajmy, że w kwietniu pogoda bywa bardzo zmienna i nieprzewidywalna, jednego dnia może pięknie świecić słońce, a drugiego pojawią się opady śniegu. Zobaczmy, co mówią o połowie miesiąca synoptycy.

Jeśli mowa o połowie miesiąca to chodzi nam o termin 10-20 kwietnia. W tym czasie wiosna będzie w pełni co powinno zwiastować ładną pogodę, ale czy naprawdę tak będzie? O tym mogą nam powiedzieć wyłącznie sprawdzone prognozy pogody. W omawianym okresie na szczęście aura ma być sprzyjająca – na termometrach zagości nawet 12-16 stopni Celsjusza w dzień, a dodatkowo będzie słonecznie i z dużą dawką dobroczynnych dla nas promieni. Zachmurzenie na ogół nie będzie nam przeszkadzało, wystąpi raczej nieznacznie – większe zachmurzenie pojawi się między 12 a 14 dniem miesiąca.

Sen z powiek może nam także spędzać kwestia opadów deszczu. Wiadomo, że deszcz nie dość że psuje nam pogodę to może również skutecznie pokrzyżować plany. W omawianym okresie opadów deszczu trzeba będzie się spodziewać 13 i 19 kwietnia inne dni będą całkiem suche i przyjemne. Jeśli chodzi o temperaturę powietrza wieczorami i podczas nocy to spodziewajmy się wtedy od 1 do 6 stopni na plusie – w tym okresie przymrozki nie są na ogół zapowiadane, chociaż zależy to od regionu.

Cieszmy się z tak ładnej pogody w kraju – wiosna będzie w pełni, zachęcając do aktywnego spędzania czasu oraz do częstszych wyjść z domu. Zaplanujmy wolny czas już teraz, ponieważ znamy prognozy i raczej się one nie zmienią – może warto zaplanować wtedy jakiś wyjazd i odpoczynek? Na pewno nie rezygnujmy z własnych planów, ponieważ tak ładną pogodę po prosu trzeba wykorzystać. W końcu długo czekaliśmy na nadejście prawdziwej wiosny i ciepłej, przyjemnej pogody, która odpędzi zimową słotę.

Pogoda na kwiecien 2017

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na kwiecień 2017: Pewnie większość osób nie może się doczekać, kiedy w końcu usłyszy, że rzeczywiście nadejdzie upragniona wiosna ...
Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017:Majówka jest już przez Polaków uznana za początek sezonu grillowego. Czasami nawet nie potrzebujemy super aury do tego...
Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017

Czerwiec 2017: Początki czerwca niekoniecznie mogą okazać się dla nas najlepsze. Jak wiemy, sam maj nie będzie zbyt wiosennym miesiącem.
Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017

Lato 2017: Sprawdźmy co o pogodzie na lato 2017 mówią prognozy długoterminowe....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:

24pogoda na Facebook'u