Strona 24pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w 24pogoda:

Weekend majowy 2017 pogoda?


Dodano: 12-01-2017 13:00
Dodał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rodzynek)
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Popularność: 388
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Czeka na akceptację


Użytkownik: Anek
Niedostępny Ostatnio: 04-04-2017 16:13
Użytkownik: Anek
UżytkownikAnek
Imię i Nazwisko:Anna Kozińska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 33

Pogoda zapowiadana na długi majowy weekend 2017?

Jaka pogoda czeka nas podczas długiego majowego weekendu? Czy będziemy mogli ją aktywnie wykorzystać i wyjechać poza miasto aby odpocząć od zgiełku i pracy? Mamy na to nadzieję, ale trzeba sprawdzić prognozy długoterminowe i nabrać pewności o tym, co przyniesie nam wtedy aura. Zobaczcie sami!

Pogoda w maju bywa jeszcze kapryśna, ale przecież jest to okres wiosenny i raczej sprzyja planowaniu wyjazdów czy aktywnego spędzania czasu. W 2017 roku długi majowy weekend przypada między poniedziałkiem a środą i jest to dla nas świetna informacja, ponieważ mamy prawie tydzień wolnego od pracy! Trzeba sprawdzić prognozy zapowiadane na tych kilka dni.

1 maja w całej Polsce ma być bardzo przyjemnym dniem. Będzie wtedy około 18 stopni Celsjusza, a cały dzień ma być słoneczny i tylko z niewielką ilością chmur na niebie. Dodam również, ze nie są zapowiadane opady deszczu, a wieczorem i w nocy temperatura powietrza nie spadnie poniżej 8 stopni na plusie.

Kolejnego dnia również czeka nas przyjemna aura i podobnie jak 1 maja, ma wtedy być około 18 stopni powyżej zera. Możemy cieszyć się również z dużego poziomu nasłonecznienia oraz z całkowitego braku opadów deszczu. Wieczór i noc będzie dobra na spacer, ponieważ na termometrze pojawi się 6 stopni powyżej zera.

Najchłodniejszy ma być 3 maja, wtedy temperatura w dzień spadnie do 16 stopni ciepła, natomiast wieczorem i w nocy synoptycy zapowiadają 6 stopni Celsjusza. Ogólnie aura wcale nie będzie jednak zła, nadal zza chmur będzie wyglądało słońce, ale w kraju mogą pojawiać się przelotne opady deszczu.

Prezentowane prognozy pogody obejmują centralną część kraju, dlatego a południu czy północy aura może się nieco różnić od podawanej. Dobrze byłoby sprawdzić prognozy dla konkretnego miasta lub regionu. Ogólne zapowiedzi na długi weekend majowy są jednak dobre i w całym kraju ma być wtedy ciepło i przyjemnie.

Pogoda na kwiecien 2017

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na kwiecień 2017: Pewnie większość osób nie może się doczekać, kiedy w końcu usłyszy, że rzeczywiście nadejdzie upragniona wiosna ...
Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017:Majówka jest już przez Polaków uznana za początek sezonu grillowego. Czasami nawet nie potrzebujemy super aury do tego...
Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017

Czerwiec 2017: Początki czerwca niekoniecznie mogą okazać się dla nas najlepsze. Jak wiemy, sam maj nie będzie zbyt wiosennym miesiącem.
Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017

Lato 2017: Sprawdźmy co o pogodzie na lato 2017 mówią prognozy długoterminowe....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:

24pogoda na Facebook'u