Strona 24pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w 24pogoda:

Weekend majowy 2017 pogoda nad morzem?


Dodano: 12-01-2017 13:01
Dodał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rodzynek)
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Popularność: 435
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Anek
Niedostępny Ostatnio: 04-04-2017 16:13
Użytkownik: Anek
UżytkownikAnek
Imię i Nazwisko:Anna Kozińska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 33

Pogoda na długi weekend majowy 2017 nad morzem

Planujesz wyjazd na długi weekend majowy i nie wiesz, jaki kierunek wybrać? Otóż jednym z popularniejszych miejsc na takie wyjazdy jest polskie wybrzeże, gdzie w tym okresie na pewno nie brakuje turystów. Jeśli szukasz dobrych prognoz ukazujących aurę tego regionu to polecam poniższe dane, prezentowane dla popularnego kurortu, czyli Sopotu.

Otóż wszystko wskazuje na to, że pogoda nad morzem podczas długiego weekendu majowego będzie zadowalająca i na pewno wypoczniemy, jeśli tylko wybierzemy się nad Bałtyk. Nie będzie upałów, ale tego raczej nie spodziewajmy się po samym początku maja. Będziemy mogli jednak na spokojnie odpocząć od miejskiego zgiełku w przyjemnej atmosferze, oddychając świeżym powietrzem. Prognozy na ten termin są już dostępne, wystarczy do nich sięgnąć – poniżej prezentuje dane dla Sopotu.

Podczas pierwszego i drugiego dnia majowego weekendu pogoda będzie wyglądała bardzo podobnie. W obu tych dniach pojawi się około 13 stopni na plusie. 1 maja będzie całkowicie słonecznie i według wstępnych zapowiedzi synoptyków na niebie nie pojawi się ani jedna chmurka. Drugiego dnia będzie już nieco bardziej pochmurnie, wystąpi lekkie zachmurzenie które nie zaburzy jednak ładnej pogody, z czego będziemy mogli się szczerze ucieszyć – pogoda ma zachęcać do spacerów i aktywności. Również podczas 3 maja będziemy zadowoleni, temperatura ma wtedy dochodzić także do 13 stopni na plusie, cały dzień ma być słoneczny i bez chmur. Dodam, że podczas długiego weekendu majowego w Sopocie oraz w okolicy nie są zapowiadane opady deszczu – zapowiada się naprawdę udany długi weekend, pozostaje nam tylko wykorzystać tak przyjemną aurę.

Podane prognozy oczywiście nie dotyczą całego wybrzeża, a jedynie okolic Trójmiasta. Nie jest powiedziane, że pogoda dopisze w bardziej oddalonych miastach, ale ogólnie aura na pomorzu podczas majowego weekendu nie zapowiada się najgorzej. Warto już teraz zarezerwować pokój, aby inni nas nie wyprzedzili, w końcu obłożenie tego terminu jest spore.

Pogoda na kwiecien 2017

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na kwiecień 2017: Pewnie większość osób nie może się doczekać, kiedy w końcu usłyszy, że rzeczywiście nadejdzie upragniona wiosna ...
Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017:Majówka jest już przez Polaków uznana za początek sezonu grillowego. Czasami nawet nie potrzebujemy super aury do tego...
Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017

Czerwiec 2017: Początki czerwca niekoniecznie mogą okazać się dla nas najlepsze. Jak wiemy, sam maj nie będzie zbyt wiosennym miesiącem.
Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017

Lato 2017: Sprawdźmy co o pogodzie na lato 2017 mówią prognozy długoterminowe....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:

24pogoda na Facebook'u