Strona 24pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w 24pogoda:

Weekend majowy 2017 pogoda w Zakopanym?


Dodano: 12-01-2017 13:03
Dodał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rodzynek)
Niedostępny Ostatnio: 01-03-2017 17:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rodzynek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 100

Popularność: 315
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Czeka na akceptację


Użytkownik: Anek
Niedostępny Ostatnio: 04-04-2017 16:13
Użytkownik: Anek
UżytkownikAnek
Imię i Nazwisko:Anna Kozińska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 33

Podczas długiego majowego weekendu w Zakopanym na pewno nie będzie brakowało turystów, którzy przyjadą tutaj głównie w celu relaksu oraz aktywnego wypoczynku na górskich szlakach. Utaj na pewno nikt nie będzie się wtedy nudził, ale jest już najwyższy czas na rezerwacje miejsca noclegowego – niedługo może nie być miejsc!

Na pewno warto sprawdzić prognozę na weekend majowy w Zakopanym, tak aby wiedzieć czy na pewno warto zdecydować się na wyjazd w tym terminie. Jeśli masz wolne i lubisz wypoczywać to jest to dobry pomysł, chociaż będzie spory tłok i plany może pokrzyżować nam deszcz. Odpoczynek z parasolką też jest przecież możliwy.

1 maja w Zakopanym będzie najcieplejszym dniem długiego weekendu z 16 stopniami Celsjusza na termometrach oraz ze sporą dawką promieni słonecznych. Zachmurzenie na ogół będzie niewielkie i jeszcze nie wpłynie negatywnie na aurę, ale już wtedy mogą pojawiać się przelotne opady deszczu. Wieczorem temperatura ma spadać do 6 stopni Celsjusza.

2 i 3 maja pogoda będzie już ewidentnie gorsza. Oba te dni mają być pochmurne i na pewno nie doczekamy się wtedy słońca, a w dodatku wyjście w góry przy takiej pogodzie nie będzie najlepszym pomysłem. Może pojawić się bowiem spora mgła, która znacznie ograniczy widoczność. 2 maja zapowiadane jest 15 stopni ciepła, dzień później już tylko 14 stopni Celsjusza. Niestety, również 2 i 3 maja w Zakopanym będzie padać, na ogół przelotnie ale nawet kilka razy dziennie. Pogoda będzie mało sprzyjająca aktywności z racji sporej ilości zachmurzenia, natomiast wieczorami i w nocy ma być 4 stopni ciepła.

Może i pogoda nie będzie sprzyjająca dla aktywności i górskich wędrówek, ale nie znaczy to że trzeba od razu rezygnować z weekendu w górach. Jest tu wiele regionalnych karczm, knajpek i naprawdę sporo atrakcji, które dadzą nam odpocząć mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Trzeba tylko mieć pozytywne nastawienie!

Pogoda na kwiecien 2017

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na kwiecień 2017: Pewnie większość osób nie może się doczekać, kiedy w końcu usłyszy, że rzeczywiście nadejdzie upragniona wiosna ...
Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017

Pogoda na maj 2017:Majówka jest już przez Polaków uznana za początek sezonu grillowego. Czasami nawet nie potrzebujemy super aury do tego...
Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017

Czerwiec 2017: Początki czerwca niekoniecznie mogą okazać się dla nas najlepsze. Jak wiemy, sam maj nie będzie zbyt wiosennym miesiącem.
Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017

Lato 2017: Sprawdźmy co o pogodzie na lato 2017 mówią prognozy długoterminowe....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:

24pogoda na Facebook'u